Yaşam

Muğla Büyükşehir Kültür Evlerine 116 Bin Ziyaret

Osman Hamdi Bey, Bozüyük Kültür Evi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait Belen Kahvesi yerli ve yabancı konukları ağırlamaya devam ediyor. İki kültür merkezini ve kahvehaneleri bugüne kadar 116 bin kişi ziyaret etti.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait kültür konutları ve Belen Kahvesi yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor.

 

Türkiye’nin en değerli turizm merkezlerinden biri olan ve bir turizm, tarım ve kültür kenti olan Muğla’da Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen ve onarılan kültür konutları yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’nin ilk müze küratörü Arkeolog ve Ressam Osman Hamdi Bey’in Yatağan İlçesi Turgut Mahallesi’ndeki konutu, Yatağan İlçesi’nde onarımı tamamlandıktan sonra hizmete açıldı ve yoğun ziyaretçi akınına uğradı. Ayrıca Büyükşehir Kurumu MELSA Ormancı Türküsü’nde geçen ve şarkının teması olan olayın geçtiği Çaybükü Mahallesi’nde bulunan Bozüyük Kültür Evi ve Belen Kahvesi de ilgi gören yerlerden biri. ağır dikkat

Osman Hamdi Bey, Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili Bozüyük Kültür Merkezi ve Belen Kahvesi’ni bugüne kadar 116 bin kişi ziyaret etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu