Haber

Galatasaray, genç kaleci Jankat Yılmaz’ın sözleşmesini uzattı

Galatasaray, altyapısından yetişen 18 yaşındaki kaleci Jankat Yılmaz’ın sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı.

Galatasaray, genç oyuncularla sözleşme imzalamaya devam ediyor. Sarı-kırmızılılar son olarak Jankat Yılmaz’ın profesyonel sözleşmesinin 2024-2025 dönemi sonuna kadar uzatıldığını açıkladı. Nef Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninin ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Jankat Yılmaz kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Jankat’ın Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edeceğini belirten Başkan Özbek, “Jankat gurur duyduğumuz bir oyuncu. Hem milli takımımızın hem de A takımımızın oyuncusu. Kendisini çok başarılı buluyoruz, Galatasaray’a daha nice yıllar hizmet edecek. Umarım sakatlanmadan kariyerine devam eder. Başarılar dilerim. Galatasaray daha iyi işler yapması için kariyeri boyunca ona destek olacaktır” dedi.

Galatasaray’ın bir parçası olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Jankat Yılmaz, “Başta liderimiz Okan hocam olmak üzere yönetim kuruluna, kaleci antrenörlerime ve altyapıdaki tüm antrenörlerime teşekkür ediyorum. Bu camianın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Hala gurur duyuyorum. Umarım bu formayı uzun yıllar terletebilirim” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu